پیشنهاد ما

خارج کردن اشیاء قیمتی از درون لوله

بهداشتی, بدون تخریب

راه حل خارج کردن اشیاء قیمتی از درون لوله فاضلاب و توالت سوالی است که برای هرکس در زمان افتادن اشیاء قیمتی به درون لوله فاضلاب و توالت پیش می اید.

افتادن اشیاء همچون دسته کلید ها،صابون و… به درون لوله های فاضلاب امری اجتناب ناپذیر بوده و ممکن است بنا به دلایلی برای هرکسی اتفاق بیفتد که احتمال رخ دادن چنین اتفاقی در ساختمان هایی که برای ورودی لوله فاضلاب از کفشورمناسب استفاده می کنند نسبت به سایر ساختمان ها کمتر است.

استفاده از کفشور مناسب برای ورودی لوله فاضلاب،بهترین راه حل پیشگیری ازافتادن اشیاء به درون لوله فاضلاب و جلو گیری از مشکلات پس از ان خواهد بود دستگاه لوله بازکنی با فنر و گیره فاضلابی راه حلی است که توسط شرکت های لوله بازکنی و سایت های معتبر اموزشی، بیشتر توصیه می شوند.

    لوله بازکنی ارزان سریع و تشخیص ترکیدگی لوله در تهران - زینولوله


از بین بردن بوی بد فاضلاب

بدون تخریب, بازگشت ناپذیر

از عمده مسائلی که مردم با آن سر و کار دارند مخصوصا ساختمان های شهری که توالت آنها در داخل خانه است بوی بدی است که از چاه توالت در ساختمان استشمام می شود. بوی بد چاه فاضلاب نشان از نشت گاز سمی سولفید هیدروژن به داخل منزل را دارد.

در این گونه موارد سعی شود از مواد شیمیایی قوی استفاده نشود که ممکن است به لوله ها آسیب جدی وارد کنند. و حتما برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.


تخلیه چاه

بدون تخریب, مکانیزه

تخلیه چاه خدمتی است بسیار پردرخواست که در صورت به تعویق افتادن انجام آن شاهد مواردی همچون انتشار بوی نا مطلوب محیط و همچنین مواردی مانند از بین رفتن امکان استفاده از حمام سرویس بهداشتی آشپزخانه و غیر هستید.

پیشنهاد ما در صورت پر شدن چاه فاضلاب در اسرع وقت اقدام به تخلیه چاه البته بوسیله دستگاه مکانیزه تخلیه چاه نمایید.