خدمات لوله بازکنی شبانه روزی زینولوله

خدمات لوله بازکنی شبانه روزی زینولوله

مجموعه زینولوله یک مجموعه با تجربه و متخصص در انجام امور تاسیسات ساختمانی در منازل مسکونی، اداری، اماکن تجاری، اماکن عمومی و فروشگاه‌های بزرگ است که جمعی از افراد مجرب و کارآزموده این حوزه را گردهم آورده و خدمات لوله بازکنی شبانه روزی را ارائه می‌دهد.

 

 

در این مجموعه، با به کارگیری تجربه‌ای که طی سال‌ها امور تاسیساتی اندوخته‌ایم به بررسی و تشخیص مشکل گرفتگی چاه‌های فاضلاب، ترکیدگی لوله، مشکلات تاسیسات، پر شدن چاه‌های، اماکن مسکونی و تجاری و همچنین تشخیص هرگونه ترکیدگی لوله، نم یا رطوبت خواهیم پرداخت.

تماس بگیرید: 09129733767

چرا خدمات لوله بازکنی شبانه روزی زینولوله را انتخاب کنیم؟

در این روزهای سخت کرونا که رعایت نکات بهداشتی برای افراد حائز اهمیت شده، زینولوله نیز نهایت تلاش خود را به کار بسته تا یک کادر متعهد به رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی را به محل مورد نیاز اعزام کنید.

در این مجموع تلاش کرده‌ایم تا انواع تجهیزات و لوازم مورد نیاز را برای باز کردن لوله به صورت اصولی فراهم کنیم. ما داشتن تجهیزات مدرن و کادر مجرب و با تجربه برای استفاده درست از این تجهیزات، رعایت اصول بهداشتی، رعایت اصول اخلاقی و نداشتن محدودیت در ارائه خدمات به مناطق مختلف تهران را جزو محاسن و مزایای خود می‌دانیم.

علاوه بر خدمات باز کردن لوله، کادر ما امکان خارج کردن اشیای قیمتی را نیز از درون چاه توالت و یا لوله‌های فاضلاب فراهم کرده‌‌اند. افتادن موبایل، کلید، حلقه، دستبند یا هر چیز گران‌قیمتی به درون چاه فاضلاب، لوله‌های فاضلاب و توالت اجتناب‌ناپذیر است که این مجموعه با داشتن تجهیزات لازم در این زمینه تلاش کرده تا مشکل‌گشا باشد.

گرفتگی لوله چیست و چطور بفهمیم که به خدمات لوله بازکنی احتیاج داریم؟لوله باز کنی شبانه روزی

 

 

یکی از مشکلات رایج در منازل بسیاری از افراد گرفتگی لوله‌های منتهی به فاضلاب است که احساس ناخوشایندی را برای خانواده‌ها به وجود می‌آورد. این مشکل زمان نمی‌شناسد و در هر ساعت از شبانه روز می‌تواند روی بدهد، همین امر سبب می‌شود که خانواده‌ها با عجله به دنبال خدمات لوله بازکنی باشند.

 

 

گرفتگی لوله یعنی اینکه چیزی سر راه عبور آب از لوله به سمت چاه فاضلاب قرار گرفته و مانع از انجام این کار می‌شود. نوع گرفتگی لوله هر ناحیه از خانه مختص همان ناحیه است و تجهیزات خاص خود را می خواهد. برای مثال گرفتگی لوله آشپزخانه ناشی از باقیمانده غذا، چربی، روغن و موارد مشابه آن است که نیاز به برطرف کننده‌های خاص خود دارد. همین موضوع برای لوله‌های حمام نیز صدق می‌کند و جنس گرفتگی از نوع صابون یا مو است.

انواع تجهیزات برای باز کردن لوله که در مراکز خدماتی لوله بازکنی استفاده می‌شود؟

در این مرکز خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تجهیزات مدرن مورد نیاز برای باز کردن انواع گرفتگی لوله را فراهم کرده‌ایم.

  • دستگاه فنر برقی:

    این دستگاه قادر است که تمام گرفتگی‌ها اعم از موی بلند، رسوبات مختلف،  چربی غذاهای مانده و یا چربی‌های پوست بدن و صابون، سفت شدن انواع مصالح ساختمانی مانند سیمان، قیر و و موارد مشابه و همچنین انواع اشیایی که ممکن است به درون لوله افتاده و در آنجا گیر کرده باشند را برطرف کند.

  • دستگاه پمپ هوا:

    یک دستگاه کاملا جدید و مدرن که برای باز کردن گرفتگی‌‌های ناشی از رسوبات، چربی مو و اشیای غیر چسبنده بسیار مناسب می‌باشد. این دستگاه مقدار بسیار زیادی هوا را به صورت فشرده در خود ذخیره کرده و با فشار دادن دستگاه و شنیده شدن یک صدای مهیب ناشی از خروج هوا گرفتگی را به سمت چاه فاضلاب هدایت می‌کند. البته که برای گرفتگی‌‌هایی همچون قیر و سیمان نمی‌توان روی این دستگاه حساب کرد بنابراین نوعیت گرفتگی پیش از انجام کار باید بررسی شود.

مجموعه خدماتی لوله بازکنی زینولوله در تمام مناطق تهران

خدمات لوله بازکنی شبانه روزی زینولوله فعالیت خود را تنها برای یک منطقه از تهران محدود نکرده است بلکه در این مجموعه با فراهم کردن تیم‌های متعدد تلاش کردیم تا در زودترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز ساکنان کلانشهر تهران را فراهم کنیم. تنها کافیست که با مرکز خدماتی ما ارتباط برقرار کنید و زمان دقیق رسیدن تیم اعزامی را جویا شوید.

ارتباط با مرکز لوله بازکنی شبانه روزی زینولوله

تماس بگیرید: 09129733767

گرفتگی لوله؛ رویداد ناخوشایندی که زمان و مکان نمی‌شناسد

احتمال بسیار زیادی وجود دارد که در طول سال با انواع گرفتگی لوله مواجه شوید که در مقیاس‌های متعدد هستند و ممکن است در یکی از این موارد نیاز به یک خدمات لوله بازکنی داشته باشید که به صورت شبانه روزی خدمت کند؛ چرا که گرفتگی لوله زمان و مکان دقیقی و استانداردی ندارد. در زینولوله تلاش کردیم که جدیدترین امکانات روز برای باز کردن لوله را پس از بررسی و آنالیز دقیق از نوعیت گرفتگی به کار ببریم تا علاوه بر رعایت نکات بهداشتی این پدیده ناخوشایند در زودترین زمان از ساختمان محو شود.

 

 

 

-گرفتگی لوله – مجموعه خدماتی لوله بازکنی زینولوله – خدمات لوله بازکنی