خدمات ما

لوله بازکنی
و خارج کردن اشیاء

تخلیه و لایروبی چاه

تشخیص ترکیدگی لوله
و رفع بوی بد

پیشنهاد ما


خارج کردن اشیاء قیمتی از درون لوله

بهداشتی, بدون تخریب

راه حل خارج کردن اشیاء قیمتی از درون لوله فاضلاب و توالت سوالی است که برای هرکس در زمان افتادن اشیاء قیمتی به درون لوله فاضلاب و توالت پیش می اید افتادن اشیاء همچون دسته کلید ها،صابون و… به درون لوله های فاضلاب امری اجتناب ناپذیر بوده و ممکن است بنا به دلایلی برای هرکسی اتفاق بیفتد که احتمال رخ دادن چنین اتفاقی در ساختمان هایی که برای ورودی لوله فاضلاب از کفشورمناسب استفاده می کنند نسبت به سایر ساختمانها کمتر است.

استفاده از کفشور مناسب برای ورودی لوله فاضلاب،بهترین راه حل پیشگیری ازافتادن اشیاء به درون لوله فاضلاب و جلو گیری از مشکلات پس از ان خواهد بود دستگاه لوله بازکنی با فنر و گیره فاضلابی راه حلی است که توسط شرکت های لوله بازکنی و سایت های معتبر اموزشی، بیشتر توصیه می شوند.

افتادن اشیاء به درون لوله فاضلاب به دو دسته تقسیم می شود:

1-اشیاء و مواد جامدی که اهمیت و ارزش مالی بسیار ناچیز برای صاحبان اشیاء دارند،این اشیا مواردی همچون افتادن صابون،دسته تیغ و…را به درون لوله فاضلاب و توالت شامل می شوند. همانطور که اشاره کردیم ممکن است که این اشیاء برای صاحب ان هیچ ارزشی نداشته باشد امابیشتر در زانویی لوله ها جلوی مسیر عبور فاضلاب را می گیرندو گرفتگی لوله را به همراه دارند. استفاده از دستگاه لوله بازکنی با فنر،بهترین راه حل رفع گرفتگی لوله در موارد افتادن مواد جامد بی ارزش به درون لوله فاضلاب و توالت می باشد.

2-اشیاء قیمتی که ارزش مالی بالایی دارند و به علت برخی موارد شخصی برای صاحب اشیاء بسیار ارزشمند می باشند که این اشیاء موارد زیر را شامل می شود:

 افتادن موبایل به درون لوله فاضلاب و توالت (علاوه بر جنبه مالی ارزش اطلاعاتی نیز دارد)

 افتادن ساعت مچی به درون لوله فاضلاب و توالت

 افتادن انگشتر به درون لوله فاضلاب و توالت

 افتادن طلا به درون لوله فاضلاب و توالت

راه حل خارج کردن اشیای قیمتی از درون لوله فاضلاب و توالت

دستگاه لوله بازکنی با فنر و گیره فاضلابی راه حلی است که توسط شرکت های لوله بازکنی و سایت های معتبر اموزشی، بیشتر توصیه می شوند. هر کدام از این دو روش بنا به تجربه لوله بازکن در شرایط مناسب استفاده می شود.

موارد استفاده از گیره فاضلابی

گیره فاضلابی میله ای انعطاف پذیر از جنس فلز که طول ان 125 سانتی متر می باشد و بهترین ابزار برای خارج کردن اشیاء قیمتی درون لوله فاضلاب و توالت می باشد. البته این در صورتی است که اشیاء با چشم دیده شوند،اگر دسترسی به گیره فاضلابی ندارید سریعا با شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه تماس بگیرید. در برخی موارد اشیای قیمتی به قدری درون لوله فاضلاب فرو می روند که با توجه به طول گیره فاضلابی، دسترسی به انها غیر ممکن می شود و راه حل نهایی استفاده از دستگاه لوله بازکنی با فنر می باشد.

لوله بازکنی ارزان سریع بهداشتی تشخیص رایگان در تهران - زینولوله


از بین بردن بوی بد فاضلاب

بدون تخریب, بازگشت ناپذیر

از عمده مسائلی که مردم با آن سر و کار دارند مخصوصا ساختمان های شهری که توالت آنها در داخل خانه است بوی بدی است که از چاه توالت در ساختمان استشمام می شود. بوی بد چاه فاضلاب نشان از نشت گاز سمی سولفید هیدروژن به داخل منزل را دارد.

در این گونه موارد سعی شود از مواد شیمیایی قوی استفاده نشود که ممکن است به لوله ها آسیب جدی وارد کنند. و حتما برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

معمولا اولین محلی که بوی بد فاضلاب در آن نمود پیدا می کند پارکینگ است. این بو ابتدا پارکینگ را درگیر می کند و با شدت گرفتن آن، به واحدهای مسکونی نیز سرایت می کند و طبقه به طبقه مشکل می آفریند و در کمترین مدت زمانی شاهد آن خواهید بود که از توالت، آشپزخانه و سینک ظرفشویی بوی بد متصاعد می شود. معمولا این مشکل سریعتر متوجه واحدهای طبقه اول و طبقات آخر دیرتر.

مراجعه به مرکز تخصصی زینولوله در اسرع وقت و قبل از حادتر شدن مشکل، مانع از بروز بوی بد به داخل واحد ها می شود. بنابراین این مطلب در صورت استشمام بوی بد فاضلاب هرچه سریعتر به فکر راه حلی قطعی باشید تا مشکلات کمتری پیش روی شما باشد.


با خدمات ما بیشتر آشنا شوید

ارتباط با ما


09129733767


09197233164


09197279734

خدمات ما در چه زمان و مکانی ارائه می شود

در هر لحظه از شبانه روز و هفت روز هفته در تمام سطح شهر تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشیم.

شبانه روزی (GMT +4:30)