درباره ما

گروه خدماتی زینولوله با سالها تجربه در انجام امور تاسیسات ساختمان اعم از منازل و ادارات و کلیه اماکن تجاری و عمومی مفتخر است که تجربیات و تخصص خود در زمینه های مرتبط را در اختیار شهروندان گرامی در سراسر نقاط تهران بزرگ قرار دهد.

بررسی و تشخیص و نهایتا رفع هرگونه مشکل در زمینه تاسیسات و گرفتگی و ترکیدگی لوله و چاه های اماکن مسکونی و تجاری و … با کادری مجرب و کارازموده در تمام ساعات شبانه روز تنها با یک تماس در کنار شما هستیم.

در ضمن با توجه به شرایط خاص بهداشتی این اطمینان را به شما همشهریان عزیز می دهیم که همکاران ما تمام نکات بهداشتی را رعایت کرده و در هنگام کار از تجهیزات ایمنی مانند ماسک و دستکش و ... استفاده می نمایند.

لوله بازکنی

رفع بوی بد و خارج کردن اشیاء قیمتی


لوله بازکنی به فرایندی گفته می شودکه در هنگام گرفتن لوله های فاضلاب با استفاده از یک دستگاه ژنراتوری که معمولا با دینام کار می کند که به برق متصل میشود یک فنر لوله ای در متراژ های 2,3,4,5,10 و بیشتر و گاها در قطر های متفاوت بسته به متراژ لوله فاضلابی که با هر نوع گرفتگی اعم از اشیاء و… دچار مشکل شده است توسط فردی متخصص در راه اندازی و استفاده از دستگاه عامل گرفتگی لوله برطرف و لوله باز می شود.

متخصصان زینولوله با در اختیار داشتن تجهیزات مناسب در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه این خدمت در تمام نقاط شهر تهران می باشند.

تخلیه چاه

لایروبی با دستگاه مکانیزه


بعضی اوقات در برخی خانه ها چاه فاضلاب زود به زود پر می شود و برای رفع این مشکل تصیم به حفر چاه جدید می گیرند نیاز است بدانید علت اصلی گرفتگی چاه وجود جسم های مثل صابون,مو و…می باشد و گاهی اوقات عوارضی مثل (پشه و مگس و سوسک می باشد.) و نیز بوی بدی به همراه دارد و تیم حرفه و با تجربه ارزان لوله به طور صددرصد تضمینی مشکل را بر طرف می کند.

زینولوله با در اختیار داشتن تانکر بزرگ و پمپ با ظرفیت های مختلف آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز می باشد.

تشخیص ترکیدگی لوله

توسط نشت یاب دیجیتال


از مهم ترین دلایل به وجود آمدن نم و رطوبت در ساختمان ها وجود نشتی یا ترکیدگی در لوله های آب می باشد که باید به موقع به آن رسیدگی شود در غیر این صورت میتواند باعث به وجود آمدن مشکلات فراوانی شود. شما باید توجه کنید که حتی اگر نشتی لوله ها بسیار جزئی باشد این نشتی لوله میتواند با جذب شدن به دیوارها در مرور زمان باعث به وجود آمدن مشکلاتی همچون تغییر رنگ گچ دیوار ها و سقف ، ایجاد بوی نم و رطوبت و فروریختن گچ دیوارها شود .

تشخیص ترکیدگی لوله حمام و دیگر لوله های منازل و ساختمان ها امروزه با کمک بهترین دستگاه ها و ابزار الات به قدری راحت و دقیق شده است که در سریع ترین زمان می توان محل دقیق را برای تشخیص نشتی لوله معین کرد.

متخصصان زینولوله با در اختیار داشتن دستگاه نشت یاب دیجیتال امکان تشخیص دقیق نقاط نشتی در ساختمان را دارند. در تمام نقاط تهران و شبانه روز در خدمت شما عزیزان می باشیم.