خدمات ما

لوله بازکنی و خارج کردن اشیاء

تضمینی, مدرن, بهداشتی

لوله بازکنی به فرایندی گفته می شود، که در هنگام گرفتن لوله های فاضلاب با استفاده از یک دستگاه ژنراتوری که معمولا با دینام کار میکند که به برق متصل می شود، یک فنر لوله ای در متراژ های مختلف ۲,۳,۴,۵,۱۰و بیشتر و گاها در قطرهای متفاوت، بسته به متراژ لوله فاضلابی که با هر نوع گرفتگی اعم از افتادن اشیاء و….، دچار مشکل شده است توسط فردی متخصص در راه اندازی و استفاده از دستگاه عامل گرفتگی لوله برطرف و لوله باز می شود.

زینولوله با در اختیار داشتن تکنسین های مجرب و کارآزموده در تمام ساعات شبانه روز و تمام نقاط شهر تهران آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

تخلیه و لایروبی چاه

مکانیزه, تخصصی

بعضی اوقات در برخی خانه ها چاه فاضلاب زود به زود پر میشود و برای رفع این مشکل تصمیم به حفر چاه جدید میگیرند.نیاز است بدانید علت اصلی گرفتگی چاه وجود جسم های جامد مثل صابون,مو و… میباشد.و گاهی اوقات عوارضی مثل دیده شدن (پشه و مگس و سوسک میابشد) و نیز بوی بدی به همراه دارد. و تیم حرفه و با تجربه راه گشا به طور صدرصد تضمینی مشکل را برطرف میکند.

زینولوله با در اختیار داشتن ژنراتورهای قدرتمند و همچنین در صورت نیاز تانکر در هر ساعت شبانه روز و تمام مناطق تهران در خدمت شما عزیزان می باشد.

تشخیص ترکیدگی لوله و رفع بوی بد

بدون تخریب, تخصصی, تضمینی

نم و رطوبت به دلایل مختلفی رخ میدهد که اگر به موقع تشخیص داده نشوند نمیتوان آن را به موقع برطرف کرد و در آن صورت نم و رطوبت می تواند خسارت های جبران ناپذیری به تمامی واحد های ساختمان وارد کند. از رایج ترین موارد مشاهده نم و رطوبت میتوان به نم دیوار، نم سقف و نم توالت اشاره کرد که مشکلات فراوانی به همراه دارند. از مهم ترین و بارزترین آثار نم و رطوبت در واحد های مسکونی میتوان به بوی نم و رطوبت ، تغییر رنگ سطح دیوار ها و یا سقف ، فروریختن گچ سطح اشاره کرد.

زینولوله با در اختیار داشتن دستگاههای مدرن نشت یاب و کادر متخصص در تمام نقاط تهران و تمام ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی می باشد.

متخصصان زینولوله با در اختیار داشتن تجهیزات مناسب در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه انواع خدمات لوله کشی و تخلیه چاه در تمام نقاط شهر تهران می باشند.